Spontanlığını Muhafaza

spontanlığını muhafaza. Burak Çevik // Oğuzcan Önver ortak projesidir. Oğuzcan Önver'in yeni çıkacak olan aynı isimli şiir kitabından…

Responsive image
YAZAR
Oğuzcan Önver
DOSYA BOYUTU
10,25 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786055185589

Spontanlığını Muhafaza harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Oğuzcan Önver. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Oğuzcan Önver'den Spontanlığını Muhafaza kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Spontanlığını” nasıl “muhafaza” edersin? Buradaki tersliği anlarsak, Oğuzcan Önver’in şiirine yaklaşmış oluruz. Spontanlık “anında, içten kendiliğinden gelen” demek. Muhafaza ise “olduğu gibi kalmasını sağlama, koruma.” “Anla birlikte gelen” nasıl “olduğu gibi korunur”? İşin içine düşünce girince o “spontanlık” bozulmaz mı? Şiirin bu en eski cehdini kendine yöntem edinmiş, düşünceyle anın kendiliğindenliği arasında gidip gelen gerilimli şiirler var bu kitapta. Spontanlığı Muhafaza. genç kuşağın önemli isimlerinden Oğuzcan Önver’in ilk kitabı. (Tanıtım Bülteninden)   


15 TL. Spontanlığını" nasıl "muhafaza" edersin? Buradaki tersliği anlarsak Oğuzcan Önver'in şiirine yaklaşmış oluruz. Spontanlık "anında içten kendiliğinden gelen" demek.