Spontanlığını Muhafaza

"Spontanlığını" nasıl "muhafaza" edersin? Buradaki tersliği anlarsak, Oğuzcan Önver'in şiirine yaklaşmış oluruz. Muhafaza ise "olduğu gibi kalmasını sağlama, koruma."

Responsive image
YAZAR
Oğuzcan Önver
DOSYA BOYUTU
5,36 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786055185589

Bir Spontanlığını Muhafaza kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Spontanlığını Muhafaza kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Oğuzcan Önver tarafından yazılmıştır.


Spontanlığını” nasıl “muhafaza” edersin? Buradaki tersliği anlarsak, Oğuzcan Önver’in şiirine yaklaşmış oluruz. Spontanlık “anında, içten kendiliğinden gelen” demek. Muhafaza ise “olduğu gibi kalmasını sağlama, koruma.” “Anla birlikte gelen” nasıl “olduğu gibi korunur”? İşin içine düşünce girince o “spontanlık” bozulmaz mı? Şiirin bu en eski cehdini kendine yöntem edinmiş, düşünceyle anın kendiliğindenliği arasında gidip gelen gerilimli şiirler var bu kitapta. Spontanlığı Muhafaza. genç kuşağın önemli isimlerinden Oğuzcan Önver’in ilk kitabı. (Tanıtım Bülteninden)   


Spontanlığını nasıl muhafaza edersin? Buradaki tersliği anlarsak, Oğuzcan Önver'in şiirine yaklaşmış oluruz. Spontanlığı Muhafaza. genç kuşağın önemli isimlerinden Oğuzcan Önver'in ilk kitabı.