Sen Gidince

Sen imrenme biz ayıplanma Sen özüsün varlığın ve biz varlık iddiasında küstah yoksullar. Sen Gitmiştin… Seninle Birlikte Herşeylerimiz Gitti.

Responsive image
YAZAR
Sevim Asımgil
DOSYA BOYUTU
8,28 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051511948

Sen Gidince harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Sevim Asımgil. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Sevim Asımgil'den Sen Gidince kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Aşkları bir sır olsundu yeryüzünde, İzi kalmamış sevdalar arasına karışsındı… Hiç susmayacak gibi ağlıyordu. Bir ıstırabın heceleriydi hiç şüphesiz dudaklarının titreyişi… Aşkta kavuşmanın sevinci mi, ayrılığın acısı mı? "Siz aşkta kavuşmanın sevincini yaşadınız, ben ayrılığın acısını yudumladım. Dertliyim fakat huzurluyum. Ağlıyorum ama mesudum… Bana aldırmayın, siz el ele devam edin yolunuza…" Son arzusu buydu… Sevim Asımgil'den, bir solukta okuyacağınız enfes bir kitap daha…(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 344Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Hayat Yayıncılık 


Alpay - Sen Gidince Şarkı Sözü. Birden ışıklar söndü,heryer zindana döndü,sen gidince Güneş bile karardı,içinde ismin yandı,sen gidince Herkes bana acıyor,kuşlar artık ötmüyor,sen gidince.