İs-Issızlığın Kıyısında

İs; Issızlığın Kıyısında. Kırmızı Çatı Yayınları. Sedat Delioğlu. Ve bize okumak düşüyor bu bilge yüreği , ıssızlığın kıyısında... Sunay Akın Tanıtım Metni.

Responsive image
YAZAR
Sedat Delioğlu
DOSYA BOYUTU
8,47 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9789752486515

İs-Issızlığın Kıyısında harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Sedat Delioğlu. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Sedat Delioğlu'den İs-Issızlığın Kıyısında kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Üstünde başında şiir patikasının toz, toprağıyla edebiyatın düz ovasına iniyor Sedat Delioğlu...Fırçasını Türkçenin berrak suyundan temizleyen bir ressam , tek kişilik bir senfoni orkestrası...O denli renkli o denli lirik...Terini silecek ama elleri kitaplarla dolu. Başını kaldırıyor, onca yolu geldiği dağın ardında doğan güneş , aydınlatıyor yüzünü...Ve bize okumak düşüyor bu bilge yüreği , ıssızlığın kıyısında...Sunay Akın (Tanıtım Bülteninden)  


...kapak yazısını; "ve bize okumak düşüyor bu bilge yüreği, ıssızlığın kıyısında..." diyerek bitiriyor. tatlarını her cümlesiyle dilimize sürüp, sizde gelin bu kıyıya diyor. okunmaya değer güzel bir eser.