Ölümsüz Rahip

27.08 TL. İyi dedi içinden şimdi can alıcı noktaya gelelim bakalım. "Peki nasıl ölümsüz oldunuz?". "Bu soruyu soracağınızı biliyordum. Önceleri size cevap vermek istemedim.

Responsive image
YAZAR
Josef Nyary
DOSYA BOYUTU
9,90 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786055290290

Bir Ölümsüz Rahip kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Ölümsüz Rahip kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Josef Nyary tarafından yazılmıştır.


İlaçların etken maddeleri konusunda arayış içinde olan botanikçi Maria Behring Amazonların tropik yağmur ormanlarına bir yolculuğa çıktığında burada kendilerine bir cennet yaratmış ve dış dünyadan tamamen izole yaşayan bir kabileye rastlar. Asıl şaşırtıcı olan isebu bölgeye yüzyıllar önce misyonerlik görevi için gelen ve şu an kabilenin başında olan beyaz rahiptir....478 yaşında olduğunu kabul ettiğinde her şey son derece mantıklı görünüyordu. İyi dedi içinden, şimdi can alıcı noktaya gelelim bakalım. "Peki, nasıl ölümsüz oldunuz?""Bu soruyu soracağınızı biliyordum. Önceleri size cevap vermek istemedim. Ama sonra Tanrı'nın sizi en önemli şeyi söylememem için göndermediğini anladım. Bilgelik ağacının meyvesi yenmişti ve sizler sonsuz yaşamın ağacı hakkındaki bilgiyi öğrenip öğrenmemeye karar vermelisiniz. Ancak öncesinde ona asla dokunmayacağınız konusunda yemin ettiğinizi unutmayın!""Evet, elbette" dedi Maria sabırsızca."İyi" dedi rahip. "O halde dinleyin..."(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 416Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Yurt Kitap Yayın 


27 TL. "Peki, nasıl ölümsüz oldunuz?". "Bu soruyu soracağınızı biliyordum. Önceleri size cevap vermek istemedim. Ama sonra Tanrı'nın sizi en önemli şeyi söylememem için göndermediğini anladım.