Saldırganı Hoş Tutmak

17 TL. Erendiz Atasü'nün 2004 -2015 arasi kaleme aldigi yazilardan derlenen Saldirgani Hos Tutmak, on bir yillik Türkiye panoramasi seriyor okurun önüne.

Responsive image
YAZAR
Erendiz Atasü
DOSYA BOYUTU
2,45 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9789750726286

PDF formatında Saldırganı Hoş Tutmak. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Saldırganı Hoş Tutmak kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Erendiz Atasü'nün 2004 -2015 arası kaleme aldığı yazılardan derlenen Saldırganı Hoş Tutmak, on bir yıllık Türkiye panoraması seriyor okurun önüne. Kadın mücadelesinden erkek şiddetine, 12 Eylül Referandumu'ndan Kemal Kılıçdaroğlu'na yazılan mektuba, IŞİD teröründen Ortadoğu'nun son on yıldaki dönüşümüne kadar bazıları daha önce yayımlanmış bazıları ilk defa yayımlanan bu yazılar, parçalarına ayrılmış bir resme bütüncül bir bakış sunuyor."Türkiye olağan bir demokrasinin koşullarını yaşamıyor; olağanüstü koşullarda muhalif siyasetin yeri acı çekenlerin yanıdır. Bizim Kurtuluş Savaşımızdan Sovyet Devrimi'ne, barışçı Gandhi hareketinden Nelson Mandela hareketine kadar, dönemlerinin baskın ve baskıcı gerçekliğine karşı duruş, haksızlığa uğrayanlarla, acı çekenlerle onların ıstırabında bütünleşerek başarıya kavuşmuştur. Anlaşılan odur ki günümüz siyasal muhalefeti, 'gerçekçilik tuzağına' düşmüştür!" (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 160Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Can Yayınları 


Erendiz Atasü'nün 2004 -2015 arası kaleme aldığı yazılardan derlenen Saldırganı Hoş Tutmak, on bir yıllık Türkiye panoraması seriyor okurun önüne.