Karanlığın Külleri

Karanlığın Külleri - Yazar: İlknur Birdal, Marka: Postiga Yayınları, Kategori: Kitap, Fiyat: 13,24 TL, Uzunluk: 424 sayfa. Ve bir kadın, zifiri karanlık bir yüreğe ne kadar dokunabilir?

Responsive image
YAZAR
İlknur Birdal
DOSYA BOYUTU
4,77 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786058410305

Karanlığın Külleri harika bir kitap. Bu kitabın yazarı İlknur Birdal. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve İlknur Birdal'den Karanlığın Külleri kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Bir adam, küllerinden yeniden doğabilir mi? Ve bir kadın, zifiri karanlık bir yüreğe ne kadardokunabilir?Kalbini korumak için acımasız birine dönüşen bir adamve aşkı için savaşmayı seçen bir kadın. Afra ve Devrim'inamansız mücadelesi…Amansız bir mücadeledir aşk; kendinle savaşırsın, duygularınla savaşırsın, sevdiğinle savaşırsın. Bir an gelir ayrılıkla savaşırsın. Acısıyla, yokluğuyla, özlemiylesavaşırsın. Amansız savaşın hiç bitmez aslında. Âşık olduğunda savaşmayı göze almalısın."Seninle ben olmayacak Devrim biz olacağız. Bir bütünolacağız. Hem de öyle güzel olacağız ki, bakan hayran,duyan âşık olacak."(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 424Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Postiga 


Ve bir kadın zifiri karanlık bir yüreğe ne kadar dokunabilir?Kalbini korumak için acımasız birine dönüşen bir adam ve aşkı için savaşmayı seçen bir kadın. Alış-Veriş Listeme Ekle. Karanlığın Külleri.