Maden

Ocağı veya maden işletmesi. Çok değerli şeyleri kapsayan kaynak. Uyuşturucu, esrar, eroin Örnek: İstersen sana biraz maden vereyim de çek! Maden ocağı veya maden işletmesi.

Responsive image
YAZAR
John Grisham
DOSYA BOYUTU
2,65 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9789751416827

PDF formatında Maden. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Maden kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


John Grisham'dan sürprizlerle dolu yeni bir kadın kahraman... Wall Street'in büyük avukatlık firmalarından birinde çalışan Samantha Kofer, ekonomik durgunluk baş gösterince işine veda etmek zorunda kalır. Yeni bulduğu iş, Apalaşlar'ın göbeğinde, adını yalnızca kitaplarda gördüğü küçük bir kasabadadır. Yasaların sıkça çiğnendiği, kuralların görmezden gelindiği, yönetmeliklerin göz ardı edildiği bir yerdir burası. Avukatlık mesleği, Samantha'yı giderek kömür madenciliğinin karanlık ve tehlikeli dünyasına çekmekte, şiddet her köşede varlığını hissettirmektedir. Samantha birkaç hafta içinde kendini, boğazına kadar ölümcül bir davaya gömülmüş bulacaktır.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 448Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Remzi Kitabevi 


Maden işçiliği nedir? Soma'yı unutmadık, unutmayacağız!.. Hayatını kaybeden maden işçilerini saygıyla anıyoruz!.. Maden kazaları nasıl olur?.. Maden işçiliği neden bu kadar zor?..