YAZAR
John Grisham
DOSYA BOYUTU
1,15 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9789751416827

Bir Maden kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Maden kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap John Grisham tarafından yazılmıştır.


John Grisham'dan sürprizlerle dolu yeni bir kadın kahraman... Wall Street'in büyük avukatlık firmalarından birinde çalışan Samantha Kofer, ekonomik durgunluk baş gösterince işine veda etmek zorunda kalır. Yeni bulduğu iş, Apalaşlar'ın göbeğinde, adını yalnızca kitaplarda gördüğü küçük bir kasabadadır. Yasaların sıkça çiğnendiği, kuralların görmezden gelindiği, yönetmeliklerin göz ardı edildiği bir yerdir burası. Avukatlık mesleği, Samantha'yı giderek kömür madenciliğinin karanlık ve tehlikeli dünyasına çekmekte, şiddet her köşede varlığını hissettirmektedir. Samantha birkaç hafta içinde kendini, boğazına kadar ölümcül bir davaya gömülmüş bulacaktır.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 448Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Remzi Kitabevi 


Her maden aslında birer minerallerdir fakat şu unutulmamalıdır ki her mineral değer taşımamaktadır. Çünkü Anadolu da inanılmaz büyük ve değerli maden yatakları bulunmaktadır.