Atascadero'nun Sincapları

Atascaderonun Sincapları. Marka : Feyza Hepçilingirler. FEYZA HEPÇİLİNGİRLER Atascadero'nun Sincapları, usta edebiyatçı Feyza Hepçilingirler'den bir anı ve izlenim kitabı.

Responsive image
YAZAR
Feyza Hepçilingirler
DOSYA BOYUTU
2,41 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786051419190

PDF formatında Atascadero'nun Sincapları. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Atascadero'nun Sincapları kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Dünya küçüldü; doğrudur ama Amerika yine de pek çoğumuz için, her an gidilip görülecek, dahası orada aylarca yaşanacak bir yer değil. Mademki benim elime böyle bir fırsat geçti, gördüklerimi, gözlemlediklerimi neden sadece kendime saklayayım?Yaşlandığıma karar verdiğim andan itibaren, başta bilgi olmak üzere, değer ve önem verdiğim her şeyi paylaşmaya çalışıyorum. Kimi zaman duyduğum bir anekdotu, kimi zaman hoş bir olayı, bir güzel sözü birilerine hemen aktarmak istiyorum. Bende kalırsa unutulup gidecek, yazık olacak. Mademki benim yaşamıma bir ışık düşürdü, başkalarınınkine de düşürsün o ışığı.İstedim ki bu kitap, asık yüzlü, düzenli, bilgilendirici değil, daldan dala geçen, dağınık, biraz uçuk, biraz savruk bir kitap olsun ama keyifli bir okuma süreci yaşatsın. Başarabildim mi? Bilmem. Karar okurun.-Feyza Hepçilingirler-Atascadero'nun Sincapları, usta edebiyatçı Feyza Hepçilingirler'den bir anı ve izlenim kitabı. Hepçilingirler, bir ABD kasabası üzerinden, bu kıtadaki gündelik yaşam hakkında bildiklerimizi, bilmediklerimizi, bildiğimizi sandıklarımızı ve pek çok gözden kaçan ayrıntıyı yine duru bir dil, dikkatli ve özenli bir gözlemle aktarıyor.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 265Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Everest Yayınları 


13.34 TL. Başarabildim mi? Bilmem. Karar okurun. FEYZA HEPÇİLİNGİRLER. Atascadero'nun Sincapları, usta edebiyatçı Feyza Hepçilingirler'den bir anı ve izlenim kitabı.