Huysuz ve Tatlı

huysuz ve tatli kadin ve ilker yavuzoğlu başlıklı videoyu buradan izleyebilir ayrıca dilersen cihazına indirebilirsin. Muazzez Ersoy - huysuz ve tatlı kadın. 5 ay önce. 629 izlenme.

Responsive image
YAZAR
Lauren Conrad
DOSYA BOYUTU
10,72 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786053436812

Bir Huysuz ve Tatlı kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Huysuz ve Tatlı kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Lauren Conrad tarafından yazılmıştır.


Huysuz ve Tatlı… Herkese Göre Değil Bu Yaşantı Yeni üne kavuşmuş Jane Roberts en yakın arkadaşlarından birinin ihanetine uğramanın şokunu atlatmaya çalışırken birkaç ders de almıştır. En önemlisi: Kime güveneceğini bil! Ve Hollywood'da bu liste oldukça kısadır. Hayatını tekrar kontrol altına almaya çalışan Jane erkeklerden ve yarattıkları bütün belalardan uzak durmaya karar verir. Ama lise aşkı Caleb ve Los Angeles'ta tanışıp vurulduğu Braden her zamankinden de tatlı halleriyle karşısına çıkınca genç kadın erkeklerden uzak durma kuralını hatırlamakta zorlanacaktır. Ayrıca en yakın arkadaşı Scarlett'ın da aklında ilk kez tek bir erkek vardır: Yeni erkek arkadaşı Liam. Ancak popüler bir realite programının yıldızı olarak kamera önünde başka erkeklerle görünmek zorunda kaldığı için Liam'la ilişkileri sarsılmaya başlayacaktır. Her şey kontrolden çıkmış gibi görünürken Jane herkesin "realite" tanımını sonsuza dek değiştirecek dehşet verici bir şey öğrenecektir.... Televizyon yıldızı Lauren Conrad'ın Los Angeles Şekeri serisi buram buram aşk ve entrika kokuyor! "Tam bir skandal!"-Teen Now-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 288Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


: Alla Turca Alla Toker. Şarkı. : Huysuz Ve Tatlı Kadın. 24 Mart 2018 Cumartesi 05:13 eklendi, 7 defa indirildi.