Ayışığı Avcıları

Gülbahar Gül. Türkiye'ye temelli dönüş yapmak isteyen Selin, Berlin'den yola çıkar. Hayallerinin şehri İzmir'e yerleşir. Körfezin güzelliği büyülemiştir.

Responsive image
YAZAR
Gülbahar Gül
DOSYA BOYUTU
4,43 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786055117788

Bir Ayışığı Avcıları kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Ayışığı Avcıları kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Gülbahar Gül tarafından yazılmıştır.


Türkiye'ye temelli dönüş yapmak isteyen Selin, Berlin'den yola çıkar. Hayallerinin şehri İzmir'e yerleşir. Körfezin güzelliği büyülemiştir.Burada karşısına çıkan insanlar, onu,esrarengiz bir dizi cinayet sarmalının kıyısına götürürken, aşkta kendisine gülümsemektedir.Her şeyin üst üste gelmesi, bu kadar çok iç hesaplaşmalar, onu yorar.Hayatı kararmaya başlar. Verdiği kararı sorgulamaya vakti kalmaz. Bir solukta okuyacağınız bu romanın yazarı haklı olarak, usunuzda bir yer tutacaktır.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 296Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Etki Yayınları 


14.60 TL. Türkiye'ye temelli dönüş yapmak isteyen Selin Berlin'den yola çıkar. Hayallerinin şehri İzmir'e yerleşir. Körfezin güzelliği büyülemiştir.