Kayıp Çocuklar

Kayıp Çocuklar haberi sayfasında en son yaşanan kayıp çocuklar gelişmeleri ile birlikte geçmişten bugüne CNN Türk'e eklenen kayıp çocuklar haber başlıkları yer almaktadır.

Responsive image
YAZAR
Lilian Carmine
DOSYA BOYUTU
7,38 MB
YAYIN TARIHI
none
DIL
Türkçe
ISBN
9786051730424

Kayıp Çocuklar harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Lilian Carmine. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Lilian Carmine'den Kayıp Çocuklar kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Onları kader bir araya getirdi...Yine kader mi ayıracak?17 yaşındaki Joey Gray yeni taşındığı mahallede kendini biraz yalnız hissetmektedir ama hiç beklemediği bir yerde -mezarlıkta!- adı Tristan olan yakışıklı ve gizemli bir çocukla tanışır.Tristan her zaman mezarlıktadır ve bunun için geçerli bir sebebi vardır..."BAYILDIM! Okuduğum en güzel şey!"-MariaaaAvilaa, Wattpad okuru-"Şimdi neden bu kadar olay yarattığını anlayabiliyorum. Herkes bu hikâyeden bahsediyordu. Tarzını sevdim." -ScarletteLoveLi, Wattpad okuru-"Wattpad'de okuduğum en harika şey. Çok sevdim!" -Hayley Purcell, Wattpad okuru-"İçinizi ısıtacak çok tatlı bir hikâye. Beni hem ağlattıhem de güldürdü."-Shekinah_V86, Wattpad okuru-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 503Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Epsilon Yayınları 


Dernek Başkanı Zafer Özbilici ve İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in başkanlık ettiği dernek üyeleri, TBMM'yi ziyaret ederek kayıp çocuklar komisyonu kurulması için partilerin grup başkanları ile görüştü.