Bak Önümüzde Yeni Bir Mevsim

Bak Önümüzde Yeni Bir Mevsim, Serkan Türk'ün dördüncü öykü kitabı. Bu kitabında da, diğerleri gibi yeni olanı arıyor ve yine diğerleri gibi öykülerinin tamamı yalın ve özgün bir Türkçe'yle kaleme alınmış.

Responsive image
YAZAR
Serkan Türk
DOSYA BOYUTU
10,23 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052235294

Bak Önümüzde Yeni Bir Mevsim harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Serkan Türk. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Serkan Türk'den Bak Önümüzde Yeni Bir Mevsim kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Bak Önümüzde Yeni Bir Mevsim, Serkan Türk'ün dördüncü öykü kitabı. Bu kitabında da, diğerleri gibi yeni olanı arıyor ve yine diğerleri gibi öykülerinin tamamı yalın ve özgün bir Türkçeyle kaleme alınmış. Ruha işleyen, okunmaları tamamlansa da zihinde devam eden öyküler. Hitler ve Yoldaki Üç Kişi, Hadi Öldür Şunu Aslanım, Wansee'nin Mavi Suları, Ailenizden Biri Beklenmedik Bir Anda ile Bak Önümüzde Yeni Bir Mevsim, Türk öykücülüğünün usul usul yükselen sesi. (Tanıtım Bülteninden)   


Hitler Ve yoldaki Üç Kişi, Hadi Öldür Şunu Aslanım, Wansee'nin Mavi Suları, Ailenizden Biri Beklenmedik Bak Önümüzde Yeni Bir Mevsim, Serkan Türk'ün dördüncü öykü kitabı.